Strona główna ⇒ Oferta → Google AdWords dla firm

Google AdWords dla firm

Szukasz doświadczonego eksperta - specjalisty od Google AdWords i reklamy w wyszukiwarce Google? Oczekujesz indywidualnego podejścia, potrzebujesz innowacyjnych niestandardowych rozwiązań i silnego skupienia się na wynikach? Skontaktuj się ze mną!

Zajmuję się kompleksową obsługą firm w zakresie reklamy internetowej ze szczególnym uwzględnieniem Google AdWords. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Perfekcjonizm, systematyczne podejście i ciągłe doskonalenie sprawiają iż dobieram najskuteczniejsze rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości moich klientów.

Oferta - Google AdWords dla firm

Przygotowuję i prowadzę kampanie reklamowe w wyszukiwarce i sieci reklamowej Google dla firm lokalnych, krajowych i o zasięgu globalnym

  • przygotowanie, optymalizacja i prowadzenie kampanii Google AdWords (linki sponsorowane, banery)
  • stały nadzór i monitoring kampanii Google AdWords
  • analiza skuteczności kampanii z wykorzystaniem Google Analytics
  • kampanie reklamowe dla sklepów internetowych - kampanie e-Commerce
  • mierzenie konwersji, optymalizacja pod kątem konwersji
  • kampanie w wyszukiwarce i kampanie w sieci reklamowej Google (kampanie wizerunkowe, remarketing)
  • przygotowanie reklam graficznych
  • kampanie w różnych językach i na różne regiony geograficzne
  • audyt istniejących kampanii - przegląd i optymalizacja
  • ...i wiele więcej...

Korzyści

To oczywiste, że nowe osoby szybciej znajdą w Google i zapoznają się z Twoją ofertą. Kampania przyciągnie nowych klientów do Twojego sklepu internetowego lub na Twoją stronę WWW. Ale są też inne korzyści ze współpracy ze mną:

Profesjonalna kampania. Jeśli nie chcesz lub nie potrafisz samemu zajmować się kampanią i wolisz zostawić to najlepszym wyborem jest pozostawienie tego zadania doświadczonemu ekspertowi. Twoja kampania reklamowa będzie w dobrych rękach, pod ciągłą kontrolą i nadzorem, monitorowana, rozbudowywana i optymalizowana aby maksymalizować konwersje (transakcje)

Szybkie uruchomienie kampanii. Rozpoczniesz reklamę swojej firmy lub sklepu internetowego nawet w 24 godziny - co oznacza, że szybko dotrzesz do klientów ze swoją ofertą, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza przy promocjach lub w sezonie, gdy jest na Twoje produkty lub usługi rosnący popyt.

Polska faktura VAT. Jeśli nie posiadasz Certyfikatu Rezydencji Google AdWords i/lub swojego Euro NIP-u, a chcesz rozliczyć koszty kampanii i podatek VAT - otrzymasz ode mnie polską fakturę VAT.

Bez karty kredytowej. Nie musisz udostępniać w systemie Google swojej karty kredytowej ani używać niewygodnych przelewów bankowych. Wszystkimi płatnościami zajmę się za Ciebie.

Wojciech Skotnicki - ASGARD

+48 501-733-284

wojtek@skotnicki.net

Wojciech Skotnicki - Ekspert SEM/SEO/SM. Wieloletni uczestnik programu Google dla Agencji. Ponad 26 lat doświadczenia w reklamie internetowej. Zajmuje się zagadnieniami takimi jak: SEM, SEO, Social Media (SM), analityka internetowa i reklama na portalu społecznościowym Facebook. Reklama i promocja sklepów internetowych i firmowych stron WWW. Wdrożenia aplikacji webowych i prace programistyczne. Fascynat nowoczesnych technologii internetowych i ich wykorzystania w reklamie.

Strona Główna
Blog SEM/SEO
Facebook

Google AdWords dla firm - Ekspert od reklamy w internecie - Wojciech Skotnicki - 26 lat doświadczenia! Nieprzerwanie od 1993 roku. Google AdWords, Facebooka Ads, SEO - Search Engine Oprimization, SEM - Search Engine Marketing, SM - Social Media, a także wiele więcej...