Strona główna ⇒ Oferta → Facebook Ads - Reklamy

Facebook Ads - Reklamy

Szukasz doświadczonego eksperta - specjalisty od Reklamy na Facebooku? Potrzebujesz szerzej promować swoją markę oraz produkty oraz docierać do szerokiego grona odbiorców? Oczekujesz indywidualnego podejścia, potrzebujesz innowacyjnych rozwiązań, szybkich działań, uzyskania przewagi nad konkurencją i silnego skupienia się na efektach? Skontaktuj się ze mną!

Zajmuję się kompleksową obsługą firm w zakresie reklamy internetowej. W tym także w zakresie reklamy na portalu Facebook: klasyczne reklamy na Facebooku, remarketing na Facebooku, reklamy multiproduktowe, niestandardowe grupy odbiorców. Oraz wiele więcej - wykorzystując wszystkie nowe możliwości reklamowe, jakie systematycznie wprowadza Facebook. To już ponad 12 lat doświadczenia.

Oferta - Reklama na portalu Facebook

Przygotowuję i prowadzę kampanie reklamowe na portalu Facebook dla firm lokalnych, krajowych i o zasięgu globalnym

  • klasyczne kampanie reklamowe na portalu społecznościowym Facebook
  • kampanie reklamowe promujące stronę WWW lub sklep internetowy
  • kampanie reklamowe promujące Fanpage (stronę firmową na Facebooku)
  • kampanie reklamowe wykorzystujące remarketing
  • kampanie reklamowe multiproduktowe
  • ...i wiele więcej...

Remarketing

Remarketing czyli "reklama podążająca za klientem". Dzięki drobnej modyfikacji Twojej strony WWW lub sklepu internetowego, ludzie odwiedzający serwis zobaczą później na Facebooku reklamy Twojej oferty. Remarketing skłania ich do powrotu i dokonania zakupu. Pozwala także pokazywać nowości w ofercie, które pojawiły się od czasu gdy odwiedzili serwis.

Reklamy multiproduktowe

Klasyczna reklama na Facebooku to obraz i tekst. Reklama multiproduktowa składa się z kilku obrazów. Mogą to być np. różne produkty. Dzięki temu istnieje większa szansa, że Twój klient znajdzie dokladnie to, czego potrzebuje.

Korzyści ze współpracy

Profesjonalna kampania. Jeśli nie chcesz lub nie potrafisz samemu zajmować się kampanią i wolisz zostawić to najlepszym wyborem jest pozostawienie tego zadania doświadczonemu ekspertowi. Twoja kampania reklamowa będzie w dobrych rękach, pod ciągłą kontrolą i nadzorem, monitorowana, rozbudowywana i optymalizowana z naciskiem na założony cel.

Szybkie uruchomienie kampanii. Rozpoczniesz reklamę swojej firmy lub sklepu internetowego nawet w 24 godziny - co oznacza, że szybko dotrzesz do klientów ze swoją ofertą, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza przy promocjach lub w sezonie, gdy jest na Twoje produkty lub usługi rosnący popyt.

Polska faktura VAT. Jeśli nie posiadasz Certyfikatu Rezydencji firmy Facebook i/lub swojego Euro NIP-u, a chcesz rozliczyć koszty kampanii i podatek VAT - otrzymasz ode mnie polską fakturę VAT.

Mniej faktur. W przypadku małych kampanii Facebook wystawia nawet 30 faktur miesięcznie, rozliczając każdy dzień osobno na małe kwoty. Współpracując ze mną nie musisz się tym przejmować, dostaniesz 1 zbiorczą fakturę miesięcznie.

Bez karty kredytowej. Nie musisz udostępniać w systemie Facebook swojej karty kredytowej. Wszystkimi płatnościami zajmę się za Ciebie.

Wojciech Skotnicki - ASGARD

+48 501-733-284

wojtek@skotnicki.net

Wojciech Skotnicki - Ekspert SEM/SEO/SM. Wieloletni uczestnik programu Google dla Agencji. Ponad 26 lat doświadczenia w reklamie internetowej. Zajmuje się zagadnieniami takimi jak: SEM, SEO, Social Media (SM), analityka internetowa i reklama na portalu społecznościowym Facebook. Reklama i promocja sklepów internetowych i firmowych stron WWW. Wdrożenia aplikacji webowych i prace programistyczne. Fascynat nowoczesnych technologii internetowych i ich wykorzystania w reklamie.

Strona Główna
Blog SEM/SEO
Facebook

Facebook Ads - Reklamy - Ekspert od reklamy w internecie - Wojciech Skotnicki - 26 lat doświadczenia! Nieprzerwanie od 1993 roku. Google AdWords, Facebooka Ads, SEO - Search Engine Oprimization, SEM - Search Engine Marketing, SM - Social Media, a także wiele więcej...